Jak artysci traca nie sciaganiu ich muzyki z Internetu

Jak artysci traca nie sciaganiu ich muzyki z Internetu

W Peru i innych krajów Ameryki Południowej byłem, a byłem wag większości wszyscy Teraz, Nie widziałem Tego odprysków górę oo Rodzin, Które prowadzą zrobić obniżenia Wartości w Nich; Ani nie nie byłem świadkiem mobilność jednym z Czterech Rodzin dowieziono Korzenie i poruszających SIĘ na kazdy rok, moje w Stanach Zjednoczonych.dekoracje weselne bielsko biała Nasz sąsiad Jennie, w Peru zostaje w Domu i opiekuje SIĘ dzieckiem, podobnie Jak większość Rodzin znam SIĘ na obszarach Górskich w Peru. Gdy obaj partnerzy pochodzą z pracy zrobić domu zmęczony, Nie Musi Być bardziej napięcie, A na pewno poland SIĘ Nie przyjazność oo Tej zmęczonej Rodzinnego dylematu. Wiec CO SIĘ Dzieje? Dzieci biegną zrobić telewizora i uzyskać Ich naprawić zabijania i filmy wojenne, gangsterzy ITP (diabeł Nie Musi ciężko pracować). LUDZIE Mówią: nie ma się wpływu na Dziecko do ROBI I wszyscy o Tym Wiedza. Co włożymy w naszych systemach, JEST W NIM, Jak to wychodzi, aby Zwykłe na boki, a to MA wpływ na Wszystkich, ktorých SA Wokół Ciebie.

W Minnesocie system sadowniczy JEST TAK Liberalnej, aby śmierdzi, mozna uzyskać rozwód z Dnia na Dzień, trudniej JEST uzyskać Prawo Jazdy.

Chyba pamiętam Jezus mowi coś Takiego :. "Jak za dni Lota bylo (Gdzie bylo Dużo korupcji) ... z Sodomy, spadł ogień z siarka z nieba, i wytracił WSZYSTKIE Nawet tak bedzie w w dniu, KIEDY Syn człowieczy objawi SIĘ (Łk 17:28).

Jeśli Znasz historie Sodomy i Gomory, Nie muszę mówić nic innego, ale jeśli nie, wyrok padł, i tak byliśmy świadkami wag ROKU 2005 I 2001 w Ameryce, gdyby nie nie bylo wyroku, byl cholernie zły rok dla Wieluniu Ludzi. Mam Nadzieje, Ze rok 2006 bedzie Lepszy, ale wątpię w celu, Korzenie Społeczeństwa zostały wyrwane, A Znaki dla Czasów ostatecznych sadzi. Dla Tych wierzących brak, nie nie próbuję przekonać Cie zrobić Religii, żartem Fakt, Nasze Społeczeństwo bedzie w dół Wzgórza - wszyscy by Wiedza, A jeśli Bog istnieje, A jeśli powódź byla prawdziwa i geolog powiedzieć, Ze bylo, ogień i zniszczenie przyjdzie wkrótce.Jeśli Nie ma Boga, Mamy Nadzieje, ZE JEST Lepiej, CZY Jestesmy Skazani nawet wcześniej. Ale Gdybym byl Zaden wierzący, Bede najprawdopodobniej powiedzą: Prawda, do współpracy Mowi, ale co ja moge zrobić (oprócz Modlitwy). Dobre Pytanie, A niektórzy z moich Przyjaciół JEST brak wierzący i robią więcej niz Boga TZW wybranego, co za wstyd. Cokolwiek doprowadziło zrobić zrobienia, z przekonania, dla ludzkości, należy zauważyć, Być moze CI, którzy NIGDY NIE poznać. Wszyscy powinniśmy pamiętać, aby NIE żartem w lewo interfejsie lub wagowo Prawo wing rzeczą, dowcip, aby sprawa Społecznej, aby wlasnie Dzieje SIĘ pisarzem JEST chrześcijaninem, ale nie nie Chce wprowadzać zadných przeszkód dla kazdego, na końcu Drogi, wszyscy dostaliśmy SIĘ żyć Razem.


- autor artykułu

Dodaj komentarz