Muzyka taneczna

Muzyka taneczna Założył Pierwsze przepisy dotyczące Ochrony Konsumentów Narodu. Żartach na odpowiedzialny za ustanowienie i Zachowania 150 Krajowych Lasów, 51 Krajowych ostoi dzikiej Przyrody i Pięć parków Narodowych.

Spójrz na dziesięć Kawałek pisał Okolo 15 lat PO JEGO prezydentury. Aby Wiele Mowi o, JEGO charakterze í pokory.

"Prezydent JEST TYLKO najważniejsze spośród dużej liczby mnogiej funkcjonariuszy Publicznych. Powinien Być obsługiwane LUB przeciwieństwie dokladnie w Takim stopniu, Które uzasadniają JEGO niekaralności LUB zle zachowanie, JEGO skuteczności LUB nieskuteczności w renderingu wierny, powyżej tygodnia, o bezinteresowna Służba zrobić Narodu Jako całości. Dlatego nie nie JEST do Absolutnie konieczne, Ze Nie powinno Być pełna Wolność, aBY powiedzieć prawdę o swoich czynów, a to oznacza, Ze To Jest dokladnie celu konieczne zrobić obwiniania udać, biotyna gdy Robi Zle, JAK chwalić iść, KIEDY Robi dobrze. Kazda inna Postawa obywatela amerykańskiego JEST zarówno Podstawa i służalczy. informujemy, Ze Nie moze Być Krytyka Prezesa, Albo ZE Jestesmy stanąć przez Prezesa, Dobre CZY ZLE, aby NIE TYLKO unpatriotic i służalczy, ALE JEST moralnie treasonable zrobić Amerykańskiej publiczności. Nic TYLKO prawda powinna Być wypowiedziane o NIM LUB któregokolwiek innego. ALE To Jest Jeszcze ważniejsze, aBY powiedzieć prawdę, przyjemne LUB nieprzyjemne, O NIM niz ktokolwiek inny. "

"Theodore Roosevelt w Kansas City Star" 07 maja 1918

Wieluniu mężczyzn patrzeć zrobić Theodore'a Roosevelta. Na żartach jednym oo największych, JAK George Washington, Thomas Jefferson i Abraham Lincoln. W "Man In The Arena" mowy JEST moim ISC zrobić Inspiracji od łac. Nie Daza zrobić osiągnięcia czegoś zdalnie Blisko Tego, co zrobił, ale mam realizować odpowiedzialnosc, Ze mówił. Byl odważny wag słowach i działaniach; Ten pokazał w Swoim życiu.Wierzę, ZE dzieki JEGO prezydentury JEGO Słowa Miały odzew w całym Kraju. Wieluniu mężczyzn, Które nastąpiły w butach ubóstwiany iść za JEGO charakteru i odwadze. Miejmy Nadzieje, Ze bedzie on pamiętany ZA do wraz z JEGO osiągnięć.

jakie oc wybrać
- autor artykułu

Dodaj komentarz