Muzyka rockowa

Lider nie rozpoczyna sesję pytań i dyskusje grupowe nie są aktualne w przyrodzie.

Zamiast członkowie proszeni są na początku każdego posiedzenia

(1) świadomie zwracać uwagę na swoje myśli, uczucia i reakcje, które występują z chwili na chwilę, jak grupa zajmuje miejsce i

(2) sprawozdanie z tego, co zauważył.

Choć wydaje się to bardzo proste, ludzie często mają trudności z tym zadaniem.www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-dzieciece.html Większość z nas są tak przyzwyczajeni do działania na nasze myśli i uczucia, które rzadko spowolnić dostrzec, co dzieje się "za kulisami" w naszych umysłach. Niemniej jednak, co dzieje się w głębi naszych umysłów ma wpływ na nasze relacje w naszym codziennym życiu.

Kto jest gotowy do grupy psychoterapii?

grupy terapii może być bardzo pomocne, ale mogą być również bardzo trudne. Dochodowa udział grupa wymaga gotowości do podejmowania ryzyka i doświadczyć nieprzyjemnych emocji, przynajmniej na tyle długo, by myśleć o nich i starać się zrozumieć, skąd pochodzą.

Aby być dobrym członkiem grupy trzeba być ciekawi siebie i sposobu pracy, a także o innych i jak one działają. Oznacza to, że muszą być gotowi, aby spróbować dowiedzieć się, co czuje i myśli, aby spróbować wyrazić swoje prawdziwe myśli i emocje, a wszystko to w odpowiedni sposób, który może pomóc wszyscy członkowie rosnąć.

Jak stać się wycisnąć z terapii grupowej interpersonalna

Więcej można angażować się w grupie, tym bardziej będziesz z niej wydostać. W szczególności starają się zidentyfikować różne rzeczy, które można znaleźć denerwujące i uciążliwe. Staraj się być otwarty i szczery, jak to możliwe w tym, co mówisz. Czas Grupa jest cenne jest to miejsce do pracy na poważne problemy, nie tylko przekazując porze dnia. Posłuchaj trudno, co ludzie mówią, przemyśleć, co one oznaczają, i starać się sens. Możesz pomóc innym, pozwalając im wiedzieć, co ty z tego, co mówią i jak to wpływa na Ciebie.
http://budmax.co.pl/drzwi-warszawa/drzwi-wewnetrzne.html
- autor artykułu

Dodaj komentarz