Festiwale teledyskow

Festiwale teledyskow

Starają się wyrazić słowami połączenie między jak reagują lub uczucie i co się dzieje między tobą a innymi ludźmi, zarówno w grupie, jak i poza. To wszystko jest w porządku, aby być emocjonalne. Ten proces próbując zrozumieć reakcje lub objawów w kategoriach relacji jest bardzo ważne.

Wielu członków grupy znajdują się przeżywa poczucie zakłopotania lub zniechęcenia po podniecenia kilku pierwszych sesjach grupowych.http://www.serwis-pc.org.pl/reda.php Proszę trzymać się z nim przez ten etap. To prawie zawsze występuje, i to odzwierciedla fakt, że zawsze zabiera trochę czasu grupom rozwijać swoje maksimum korzyści dla członków. Gdy grupa doświadczyła tego, że jest w znacznie lepszej sytuacji , aby być pomocnym.

Od czasu do czasu w grupie, może znaleźć się mając negatywne uczucia rozczarowania, frustracji, a nawet złość. Ważne jest, aby mówić o tych reakcjach w konstruktywny sposób. Wiele osób ma trudności z zarządzaniem tego rodzaju uczuć, i to jest część zadań Grupy do ich rozpatrzenia. Czasami te negatywne uczucia mogą być w kierunku lidera. Równie ważne jest, że są też rozmawialiśmy.

Starają się zastosować to, czego uczą się w grupie na sytuacje zewnętrzne. Wielu członków grupy okazało się bardzo przydatne, aby porozmawiać z grupą o tym, jak mogą one przejść o stosowaniu, czego się uczą, a następnie spróbuj go na zewnątrz w życiu osobistym i zgłoś się do grupy o tym, jak to poszło. Badania wykazały, że więcej można to zrobić, tym bardziej staje się leczenie "prawdziwy", a tym bardziej będziesz z niej wydostać. W tym samym czasie, należy pamiętać, że reszta świata nie musi działać w taki sam sposób, jak w grupie terapeutycznej. Wypróbuj swoje pomysły w grupie pierwszej aby sprawdzić, czy plany są dobrze przemyślane.

Festiwale teledyskow

Zasady grupowe

Poufność.

Bardzo ważne jest, że rzeczy, które mówi się w grupie nie są powtarzane na zewnątrz.

- autor artykułu

Dodaj komentarz