Telewizje muzyczne

Telewizje muzyczne

Tradycje rodzinne dla Christmas- Rozpocznij nową tradycję w tym roku

Jeśli zgiełku święta ma się uczucie bardziej szalony niż świąteczna, należy rozważyć rozpoczęcie nowej tradycji rodzinnej to Boże Narodzenie. Mając coś oczekujemy mogą pomóc poczuć się bardziej uziemiona w tym ruchliwej porze roku - plus, cała rodzina może się zaangażować. Oto kilka pomysłów na nowe tradycji rodzinnych na Boże Narodzenie: bez względu na to, czy wybierzesz jedną tradycję do wdrożenia lub je wszystkie, będzie tworzenie rodzinne wspomnienia, które będą trwać przez całe życie.

Otwórz jeden prezent na Wigilię

Podczas otwierania prezentów jest zwykle zapisany na Boże Narodzenie rano, rozważyć rozpoczęcie świąteczną rodzinną tradycję otwierając jeden prezent nocy. To nie musi być duża obecna - może tylko Nadziewarka obsady - ale to pomaga uzyskać wszystkich do świątecznego ducha przed wielki dzień. Zamiast nurkowania tuż, na przemian otwierając prezenty, tak aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. że obecny (i dar-dawcą) jest w pełni doceniana.

Innym pomysłem byłoby zrobić Tajny Święty rodzaj wymiany prezentów w Wigilię. W tradycyjnym Tajny: Santa zamian uczestnicy narysować nazwę i kupić prezent dla tej osoby, a tylko taką osobę. Zamiast wymiany zakupionego prezentu, sprawiają, że zasada, że ??muszą one być wykonane ręcznie. Nie tylko będzie można podzielić się unikalne doświadczenie dla rodziny, ale można być jednocześnie oszczędzając pieniądze i odbiór upominku, jak również.

Telewizje muzyczne

Dopasowane świątecznych Pajamas

Dekoracje świąteczne są świetnym tłem dla zdjęć z wakacji - zapraszamy do portretu rodzinnego, że będziesz cieszyć patrząc na cały rok w dopasowanym świątecznych piżamę. Te piżamy są w różnych stylach i kolorach: niektóre mają nawet nogi! Większość zestawów pasujących nawet mieć opcję dla dzieci i psów.

Istnieje kilka opcji, gdzie zrobić zdjęcie; przed choinką jest oczywistym wyborem. Jednak można tak łatwo zrobić świetne zdjęcie rodziny z przodu płaszcza lub na klatce schodowej. Choć zimno, śnieg określa również piękne sceny na zdjęciu - tylko pamiętaj, aby zrobić zdjęcie, dzięki czemu można szybko dostać się do środka (mają gorące kakao gotowy!).

Daj Powrót na Boże Narodzenie

W prawdziwym duchu święta, rozważają powrót. Spędzić kilka godzin na Wigilię Bożego Narodzenia lub wolontariat w miejscowej jadłodajni. Alternatywnie, cofać się na jeden prezent na członka rodziny - posiada każdy wyłowić coś chcieliby mieć, a następnie przekazać go do rodziny w potrzebie.

ubezpieczenie samochodu współwłaściciel zniżki
- autor artykułu

Dodaj komentarz