Muzyka wspolczesna

Muzyka wspolczesna

• Terapia grupowa polega na chęci poznania gamę uczuć i odwagę zmierzyć dyskomfort. Pojawi się spodziewać na pobyt w czasach z niewygodnych uczuć i zrozumienia sposobów jesteś skłonny, aby uniknąć tych uczuć. Silences są w porządku. Nie czują presję, aby "wypełnić w ciszy."

• Udział w grupie bierze kontrolowanym ryzyku z możliwością wielkiej zmiany!

• Będzie można eksperymentować poprzez interakcje w ekologiczne torby papierowe grupie w sposób może nie ryzykują z rodziną, przyjaciółmi, partnerami i współpracownikami.

• Pojawi się spodziewać, aby zapewnić uczciwą informację innym i omówić swoje obawy, jak inni zareagują, i będzie oczekiwać być otwarci na informacje zwrotne.

• Ponieważ ważne jest, aby członkowie grupy, aby zrozumieć dynamikę interpersonalnych pomiędzy członkami, można się spodziewać, aby nie tworzyć relacje społeczne z innymi członkami grupy spoza grupy. Jeśli jakikolwiek kontakt lub rozmowy wystąpić pomiędzy członkami grupy poza sesjach grupowych, można się spodziewać, aby doprowadzić te interakcje z powrotem do grupy tak, aby żadne tajemnice są utrzymywane z grupy.

• Jeśli dołączyć do grupy, to jest pytanie, które zdecydują się uczestniczyć w sesjach początkowych 12 przed podjęciem decyzji o pobyt lub opuścić grupę.

Wspólne potknięcia

To normalne, że czują się zaniepokojeni są w grupach. Prawie wszyscy doświadcza w pewnym stopniu. Jednym ze sposobów radzenia sobie z tym jest o tym mówić na wczesnym etapie w grupie. Jest to dobry model przydatności mówić o rzeczach, tak aby mogły one być wyjaśnione i niepokój związany z nimi zmniejszona.

To jest rola lidera, aby zachęcić użytkowników do rozmawiać ze sobą i aby pomóc utrzymać grupę koncentruje się na najważniejszych zadaniach. Lider nie ma dostarczyć gotowe odpowiedzi na konkretne problemy. Jedną z rzeczy, które będą występować w grupie uczy się korzystać z procesu rozmowy z innymi ludźmi, a nie tylko uzyskanie odpowiedzi pat.

zapraszamy na naszą stronę internetową
- autor artykułu

Dodaj komentarz