Muzyka romantyzmu

Muzyka romantyzmu Czasami jest on stosowany jako główny lub Być może jedynym podejściem leczenia. Niekiedy jest on stosowany jako część metody obróbki, które mogą obejmować terapię fizyczną, leki i inne działania. Terapia Grupa wykazano w badaniach być skuteczne leczenie. Badania, które w porównaniu indywidualne i grupowe podejścia wskazują, że oba są o równie skuteczne. Różnica w porównaniu z grupami, oczywiście, jest to, że grupa musi tworzyć, a członkowie muszą poznać się nawzajem nieco wcześniej może mieć największe korzyści.

Większość osób, które uczestniczyły w niektórych rodzajach grup nie-terapeutycznych, na przykład w szkołach, kościołach, czy działalność społeczną. Grupy terapeutyczne będą miały wiele tych samych cech. Różnica polega na tym, że w grupie leczonej lider ma obowiązek zapewnienia, że ??grupa pozostaje koncentruje się na swoich celach terapeutycznych oraz że wszyscy członkowie uczestniczą w tym.

Czego oczekuje się od mnie, czy mogę zostać członkiem grupy?

• Regularna obecność jest kluczowa dla utrzymania ciągłości i bezpieczeństwa w grupie. Jeśli nie mogą uczestniczyć regularnie z powodu innych zobowiązań, a następnie terapia indywidualna może być lepiej dla Ciebie.

Muzyka romantyzmu

• Pojawi się spodziewać, aby utrzymać w ścisłej tajemnicy i nigdy nie powtarzać niczego poza grupę, którą słychać w grupie. Jeśli się z innymi swoim doświadczeniem grupowym, trzeba mówić tylko o sobie, a nie o tym, co inni ujawnił, ani nawet kim są.

• Pojawi się spodziewać, aby utrzymać pełną szacunku postawę wobec innych w grupie, mówiąc swoją prawdę, ale także z poszanowaniem ich.

• Najważniejszym tematem grupa jest co członkowie grupy czują się w pokoju grupy w danym momencie, a zwłaszcza o innych w grupie. Omawiając wydarzenia życiowe i doświadczenia są ważne, ważne jest również, aby skupić się na swoich uczuciach i myślach, gdy odnoszące się przeżyciami lub słuchania innych doświadczeń.


- autor artykułu

Dodaj komentarz