Jak powstaly telewizje muzyczne

Jak powstaly telewizje muzyczne Ogólnie, interpreter będzie uczestniczyć imprezę, gdzie, powiedzmy, dwie osoby rozmawiają ze sobą. siłownie zewnętrzne Każdy będzie wyposażony w słuchawki i mikrofony; interpreter będzie siedzieć w kabinie aby uniknąć naruszania rozmowy. Jedna osoba będzie mówić, a zostanie wstrzymane na końcu zdania; interpreter przełoży.

Wykonywanie tej roli wymaga całkowitego opanowania dwóch języków, o których mowa, wraz ze sprawnością językową i wielką prędkością myśli. Symultanicznych są zatem poszukiwane rasy i są odpowiednio wynagradzane; Co więcej, ponieważ oferują takie istotne i specjalistycznych umiejętności, ich opinie i potrzeby są przestrzegane. Nawet na bardzo wysokim poziomie w biznesie czy polityce, symultaniczni może domagać się pewnej ilości czasu na obiad lub na poszczególnych ustawieniach spotkania.

Jak powstaly telewizje muzyczne

Mogą oczywiście wystąpić niewielkie problemy. Jeden francuski korespondent sportowy, Nelson Monfort, jest niesławnej dla jego dwujęzycznych wywiadów podczas meczów piłkarskich lub w lekkoatletycznych spotkań - rozmów, w którym zadaje pytania po francusku, tłumaczy je na język angielski, otrzymuje odpowiedź w języku angielskim i tłumaczy je na język francuski. To jest wersja tłumaczenia symultanicznego szybki, ponieważ sportowcy rzadko są chętni czekać po wyścigu. To wymaga dużych umiejętności, ale szybkość i wpływa to na poręczność procesu, w połączeniu z żywiołowy sposób Nelson Monfort oznacza, że ??rozmówca jest często parodiował w innych sekcjach mediów.

Jeden końcowy trudności mogą pojawić się, gdy jeden lub więcej z mówców na spotkaniu nie rozumieją zasadę symultanicznych. Stało się to niedawno, gdy sekretarz stanu USA Condoleezza Rice odwiedził Rosję i wygłosił pięć minut na konferencji prasowej, pozostawiając rosyjskiego tłumacza Scribble zaciekle przed zaoferowaniem podsumowanie gdy ryż gotowy.Ryż przeprosił, ale jako prelegent Rosyjskiej, zauważyła, że ??wykładnia dokonana była "wystarczająco blisko".

ubezpieczenie samochodu on line
- autor artykułu

Dodaj komentarz