Najlepsze teledyski

Najlepsze teledyski

Możesz, oczywiście, chcą, aby omówić swoje doświadczenia z ludzi blisko ciebie, ale nawet wtedy nie jest ważne, aby dołączyć nazwy lub szczegółowych informacji na rozmowę. Z naszego doświadczenia wynika, że ??jest niezwykle rzadkie, aby istniała jakakolwiek istotna przerwa w poufności w grupach terapeutycznych.ubezpieczenie samochodu dla młodych kierowców Należy upewnić się, że nie mówią o innych, tak samo jak nie chcesz, żeby mówić o sobie poza grupą.

Obecność i punktualność.

Jest bardzo ważne, aby uczestniczyć we wszystkich sesjach i przybyć na czas. Gdy grupa dostaje się, że działa on jako grupę, a nawet, jeśli tylko jeden element jest nieobecne, nie jest taka sama. Więc zarówno https://tkchopin.pl/ dla własnego dobra i dla dobra wszystkich członków, proszę mieć regularny uczestnik. Jeśli z jakiegoś powodu nie jest możliwe, aby zrobić sesję, a następnie zadzwonić z wyprzedzeniem i dyskutować z terapeutą lub przynajmniej pozostawić informacje. Następnie grupa będzie wiedzieć, że nie idą i nie będzie czekać, aż dotarł zabrać się do pracy. Jest to przydatne dla grupy, aby spędzić trochę czasu okresowo mówić o poważnych nieobecności takich jak wycieczki lub wakacje i dyskusji, jak zaplanować dla nich jako grupa.

Początkowe zaangażowanie.

Najlepsze teledyski

Większość interpersonalne grupy terapii mają być długoterminowe w przyrodzie. Potrzeba czasu, aby docenić, ile grupa może pomóc, więc ważne jest, aby zobowiązać się do grupy przez minimum 12 sesji. Po dołączeniu, oczekuje się, że będzie rozmawiać z grupą jakiekolwiek uczucia można mieć o chęć opuścić grupę.

Alkohol lub narkotyki.

Grupy są miejsca dla wrażliwych dyskusji osobowych. Istotne jest to, że nie przychodzą do sesji pod wpływem alkoholu lub narkotyków, z wyjątkiem leków. To nie znaczy, że to jest dobre czy złe użycie alkoholu lub narkotyków, ale oni się w sposób jak najbardziej z doświadczeń grupy.

- autor artykułu

Dodaj komentarz