Muzyka wokalna

Muzyka wokalna

Kilka porad dla upewniając się, że tłumaczenie symultaniczne EVENT rzeczą zaczepów:

1) Zawsze upewnij się, że tłumacze mogą zobaczyć tych, którzy mówią - umieść je więc mają optymalny widok na scenie lub podium, lub zorganizować monitory dla nich jako substytut.

2) Umieścić budki na pionach, kiedy można - to pomaga, aby mieć pewność, ich zdaniem nie jest blokowany przez tłum.aby przejść na stronę kliknij tutaj.

3) Najlepiej użyć pełną interpretacją stoisko gdy budżet pozwala - to ułatwia życie zarówno dla tłumaczy i publiczności.

4) Nie należy próbować obejść się bez technika! Dobre technicy tłumaczeniowe są istotnym składnikiem sukcesu spotkania. Poznaliśmy się na własnej skórze, że regularne technicy AV i dobre intencje wolontariuszy nie mogą zastąpić technika interpretacji bez gruntownego szkolenia.

5) Wybierz firmę, które są ekspertami w dziedzinie urządzeń tłumaczących. Inne usługi tłumaczeniowe ogólna będzie częściej zakup odrobinę sprzętu tłumaczenia, jednakże często nie posiadają wiedzy i know-how do zrobienia na zadowalający pracę w wielu sytuacjach.

Chris Redish justynaczowicka.pl/sesja-noworodkowa-krakow posiada pomost między Narodów konferencja firmę Interpretacja która wynajmuje i sprzedaje sprzęt do tłumaczeń w Phoenix, Las Vegas, Salt Lake City, Los Angeles, San Diego, San Francisco, Orlando, Nowym Jorku, Dallas, San Antonio, Austin i wszystkich największych miastach USA. Byłby szczęśliwy, aby zapewnić Państwu bezpłatnej wyceny tłumaczenia dla następnej konferencji: 1-888-556-3887

montaż wentylacji warszawa
- autor artykułu

Dodaj komentarz