Muzyka mlodziezowa

Muzyka mlodziezowa Wiele kwestii mowa w grupach są ogólne zagadnienia człowieka, z którym wszyscy możemy się identyfikować. W tym samym czasie, trudno słuchać, co inni mówią wam o waszej strony w grupie. Ten proces uczenia się od innych, jest ważnym sposobem zyskać z doświadczeń grupy.

Jednym ze sposobów myślenia o grupie jest, żeby go zobaczyć jako "żywego laboratorium" relacji.http://mikado.bialystok.pl/ Jest to miejsce, gdzie można wypróbować nowe sposoby mówienia do ludzi, miejsce, aby podjąć pewne ryzyko. Jesteś odpowiedzialny członek grupy i może pomóc, aby to skuteczne doświadczenie dla każdego. Dobrym sposobem, aby myśleć o tym, jak grupa może pomóc ludziom, to jest: Rozważmy osobę ryzykując inny sposób mówienia o sprawach osobistych, uzyskiwanie niektóre odpowiedzi od innych członków, że brzmi dobrze, a następnie uczą się od tego doświadczenia.

Jak najlepiej, aby przełożyć swoje wewnętrzne reakcje na słowa. Ciężko pracować, aby uświadomić sobie, co myślisz i co czujesz, a następnie niech grupa znać. Grupa nie jest "tea party", gdzie wszystko musi być zrobione w odpowiedni sposób społecznie. Na przykład, podczas gdy przerwy zwykle nie do przyjęcia w towarzyskich w grupach terapii są często pożądane. Grupa jest miejsce, aby spróbować poznać sens tego, co dzieje się wewnątrz i reakcje, które się miesza się.

Muzyka mlodziezowa

Pamiętaj, że jak ludzie mówią jest równie ważne jak to, co mówią. Jak słuchać innych, a jak myślisz o tym, co ty sam zostały mówiąc, staram się myśleć poza słowa do innych wiadomości wysyłane. Czasami znaczenie słów nie pasuje do tonu głosu lub wyrazu twarzy.

Ponieważ grupa jest miejscem, aby dowiedzieć się z samego doświadczenia, ważne jest, aby skupić się na tym, co dzieje się wewnątrz pomieszczenia grupowej między członkami oraz między poszczególnych członków i lidera. Często zrozumienie tych relacji rzuca nowe światło na stosunki zewnętrzne.

- autor artykułu

Dodaj komentarz