Muzyka jezzowa

Muzyka jezzowa Theodore Roosevelt podjął SIĘ przygotować Amerykę na Przyszłość.

Oto Niektórych z największych osiągnięć JEGO:

PO JEGO powołaniu Jako asystent sekretarza Marynarki Wojennej w 1897 Roku Theodore'a Roosevelta byl instrumentalny wag przygotowaniu SIĘ, JAK robić Marynarki í resztę Kraju wagowo nadchodzącym wojny amerykańsko-hiszpańskiej.kręgi betonowe Gdy wybuchła wojna, od razu zrezygnował ZE swojego stanowiska i utworzyli Pierwszy Stanów Zjednoczonych Ameryki Wolontariuszem Pułku Ułanów. Nazwany "Rough Riders słowie" przez dziennikarzy, pułk zyskał Slawe w 1898 Roku za Swój Sukces w "Bitwie San Juan Hill" na Kubie. "W chwili otrzymałem Rozkaz" Roosevelt powiedział: "Ja skoczył na Konia, A potem zaczęła SIĘ moja" zatłoczone godzin ". "

PO zakończeniu wojny, Roosevelt został gubernatorem Nowego Jorku Wybrany. Jako gubernator, Roosevelta byl tak na stronie więcej informacji zdeterminowany, by wyplenić korupcję Politycznej, ZE JEGO Lider partii praktycznie wymuszone Prezydenta Williama McKinleya zrobić wyboru Roosevelta JAKO JEGO Bieżąca bratnią wagowo celu zredukowania wpływu Roosevelta NA scenie Politycznej. Gdy kula zamachowca odebrał Życie Prezydenta w 1901 Roku, Roosevelt został najmłodszym prezydentem Narodu.

Theodore Roosevelt pogrążyła SIĘ JEGO największą rolę z typowym wigoru i Energii, postanowił prowadzić Naród powodzeniem w Przyszłość. Uznając nowe globalne znaczenie Ameryki, JEGO polityka byla "mówić cicho i nosic gruby kij, mozna zajść Daleko," Przy użyciu dyplomacji wspierane przez Siły Ochrony i Utrzymania interesów Narodowych. W 1908 Roku, nakazał budowę Kanału Panamskiego pomimo faktu, ZE regionu dziesięć byl w posiadaniu Kolumbii. Zachowywał SIĘ, A następnie opuścił pójść zrobić Kongresu w celu omówienia Problemu. "Choc debata toczy SIĘ Dalej", powiedział, "kanał działa Też."

W 1905 Roku Theodore'a Roosevelta otrzymał Nobla Cena za pomoc wynegocjować Pokój Między Rosja i Japonia.

- autor artykułu

Dodaj komentarz